Oferta

Spawanie

Oferujemy usługi spawania stali czarnej, nierdzewnej i konstrukcyjnej

projektowanie konstrukcji stalowych

Projektowanie

Projektujemy konstrukcje stalowe dla naszych klientów i zajmujemy się ich realizacją

stal nierdzewna

Badania nieniszczące

Przeprowadzamy badania nieniszczące materiałów i złączy spawanych

warehouse-gecea7ba7e_640

Cięcie stali

Oferujemy precyzyjne cięcie stali z wykorzystaniem piły taśmowej

cnc-gde460a7d0_640

Wiercenie

Oferujemy wiercenie w stali zwykłej i nierdzewnej

ocynk

Powłoki antykorozyjne

Na życzenie klienta zabezpieczamy konstrukcje stalowe procesem cynkowania ogniowego zg. z normą EN ISO 1461

Firma WELDING-TECH – Spawamy od 2013 roku. 

Projektujemy i wykonujemy zarówno proste jak i złożone konstrukcje stalowe dla inwestorów z sektora krajowego i europejskiego. Spawamy metodami MIG/MAG i TIG. Wspieramy naszych klientów podczas projektowania konstrukcji z wykorzystaniem  oprogramowania CAD/CAM.

Spawanie konstrukcji stalowych odbywa się na naszej hali produkcyjnej w Łodzi. To właśnie na niej powstają wszelkiego rodzaju konstrukcje lekkie i wielkogabarytowe, które są wykonywane dla innych przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, energetycznej i wielu innych. 

Realizujemy zamówienia według dostarczonego projektu klienta, oferujemy również stworzenie własnych projektów na podstawie wytycznych inwestora. Zawsze zapewniamy specjalistyczną pomoc i doradztwo techniczne.

Spawanie konstrukcji stalowych dla naszych kontrahentów z takich krajów jak Szwecja (elementy naczep), Finlandia (podzespoły do urządzeń dźwigowych, maszyn górniczych, maszyny dla przemysłu papierniczego), Anglia i Niemcy (konstrukcje mostowe) – przyczynia się do poszerzania naszej specjalistycznej wiedzy.

Kim jesteśmy

WELDING-TECH to firma spawalnicza specjalizująca się w realizacji konstrukcji stalowych. Spawanie konstrukcji stalowych dla naszych klientów z branży energetycznej, transportowej, przemysłowej i wielu innych. Konstrukcje ze stali, wykonane przez naszą firmę cechują się wytrzymałością wykonania, estetyką oraz gwarantują pełną satysfakcję klienta.

spawanie stali lodz
producent konstrukcji spawanych

Profesjonalne podejście do klienta

Do naszych klientów podchodzimy z największym profesjonalizmem. Staramy się dobrać i zaproponować najlepsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

Jeżeli jest taka potrzeba, przygotowujemy projekt 3D i dokumentacje techniczną. Informujemy klienta o przebiegu prac nad jego projektem.