Oferta

spawanie podzespołów maszyn

Spawanie

Oferujemy usługi spawania stali czarnej, nierdzewnej i konstrukcyjnej

projektowanie konstrukcji stalowych

Projektowanie

Projektujemy konstrukcje stalowe dla naszych klientów i zajmujemy się ich realizacją

stal nierdzewna

Badania nieniszczące

Przeprowadzamy badania nieniszczące materiałów i złączy spawanych

Spawamy od 2013 roku. Projektujemy i wykonujemy zarówno proste jak i złożone konstrukcje stalowe dla inwestorów z sektora krajowego i europejskiego. Spawamy metodami MIG/MAG i TIG. Wspieramy naszych klientów podczas projektowania konstrukcji z wykorzystaniem  oprogramowania CAD/CAM.

Wykonujemy projekty również od zera – na podstawie dostarczonego detalu. Nietypowe zlecenia spawalnicze też nie stanowią dla nas problemu, podejmujemy się ciekawych projektów, doradzamy i kompleksowo wykonujemy naszą pracę.

 Spawanie konstrukcji stalowych dla naszych kontrahentów z takich krajów jak Szwecja (elementy naczep), Finlandia (podzespoły do urządzeń dźwigowych, maszyn górniczych, maszyny dla przemysłu papierniczego), Anglia i Niemcy (konstrukcje mostowe) – przyczynia się do poszerzania naszej specjalistycznej wiedzy.

Produkcja konstrukcji stalowych

Produkujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje ze stali. Do ukończonych realizacji należą między innymi: wiaty, konstrukcje wsporcze, kontenery, elementy maszyn i urządzeń, ramy, ogrodzenia, schody, balustrady, garaże, myjnie samochodowe i wiele innych projektów ze stali. Spawanie konstrukcji stalowych odbywa się na naszej hali produkcyjnej w Łodzi.

Zajmujemy się również realizacją nietypowych zleceń spawalniczych. Pospawamy niemal wszystko!

Kim jesteśmy

WELDING-TECH to firma spawalnicza specjalizująca się w realizacji konstrukcji stalowych. Spawanie konstrukcji stalowych dla naszych klientów z branży energetycznej, transportowej, przemysłowej i wielu innych. Konstrukcje ze stali, wykonane przez naszą firmę cechują się wytrzymałością wykonania, estetyką oraz gwarantują pełną satysfakcję klienta.

spawanie stali lodz
producent konstrukcji spawanych

Profesjonalne podejście do klienta

Do naszych klientów podchodzimy z największym profesjonalizmem. Staramy się dobrać i zaproponować najlepsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

Jeżeli jest taka potrzeba, przygotowujemy projekt 3D. Informujemy klienta o przebiegu prac nad jego projektem.

Badania nieniszczące

Aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych produktów oraz wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klientów firma spawalnicza WELDING-TECH zapewnia badania nieniszczące w zakresie badań wizualnych zarówno materiałów jak również złączy spawanych.

Na życzenie klienta nasi specjaliści przeprowadzają badania nieniszczące: