Schody na konstrukcji stalowej

By in
Schody na konstrukcji stalowej

Schody na konstrukcji stalowej

Nasza firma podejmuję się realizacji projektów związanych ze spawaniem konstrukcji schodów metalowych. Konstrukcje wykonujemy ze stali, cechującej się bardzo dużą wytrzymałością i często wykorzystywaną w budownictwie. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, schody metalowe zabiegowe łączymy z estetyką wykonania  i trwałością konstrukcji, tak aby schody sprawdzały się jak najlepiej w Państwa domu. Cena schodów na konstrukcji stalowej wacha się

schody stalowe

Realizacja projektu schodów zabiegowych

Spawanie konstrukcji schodów ze stali

schody z metalowa konstrukcja

Wykonanie schodów z metalową konstrukcją

Doświadczona kadra pracownicza i dobrze wyposażony zakład spawalniczy, pozwala na wykonanie projektu schodów stalowych z należytą dokładnością. Cechuje nas 8-lat doświadczenia w branży spawalniczej a podejmowane przez nas zlecenia zawsze stanowią okazję do pokazania naszych silnych stron jako firma spawalnicza. Schody metalowe zabiegowe to tylko jeden z obiektów konstrukcyjnych jakie wykonujemy, zajmujemy się również spawaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych wykonanych ze stali węglowej i stali nierdzewnej.

konstrukcja schodow stalowych

Firma Spawalnicza WELDING-TECH

Na naszej hali produkcyjnej wytwarzane są konstrukcje stalowe za pomocą spawania elektrycznego – MIG (Metal Insert Gas), spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych. MAG (Metal Active Gas), spawanie w osłonie gazów aktywnych. TIG (Tungsten Insert Gas), spawanie za pomocą elektrody wolframowej nietopliwej w otoczeniu gazu ochronnego obojętnego.

schody z metalową konstrukcją